Muziekrooster 2019

12.00 uur – 12.30 uur: Gerard Bal (orgel)

12.45 uur – 13.15 uur: Ester Dingemanse (viool) en Peter Dingemanse (piano)

13.30 uur – 14.00 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

14.15 uur – 14.45 uur: Ester Dingemanse (viool) en Peter Dingemanse (piano)

15.00 uur – 15.30 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

15.45 uur – 16.15 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Max Többen (gitaar)

16.30 uur – 17.00 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (orgel)

17.15 uur – 17.45 uur: Gerard Bal (orgel)

18.00 uur – 18.30 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Gerard Bal  (piano/orgel)

10.00 uur – 10.30 uur: Han van der Goes (piano)
10.45 uur – 11.15 uur: Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal
11.30 uur – 12.00 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)
12.15 uur – 12.45 uur: Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal
13.00 uur – 13.30 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar) en Gerard Bal (orgel)
13.45 uur – 14.15 uur: Han van der Goes (piano)
14.30 uur – 15.00 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)
15.15 uur – 15.45 uur: The Burlesco5 o.l.v. José Canten
16.00 uur – 16.30 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)
16.45 uur – 17.15 uur: The Burlesco5 o.l.v. José Canten
17.30 uur – 18.00 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)
18.15 uur – 18.45 uur: Han van der Goes (piano)
19.00 uur – 19.30 uur: Marcel Janssens (orgel)
19.45 uur – 20.15 uur: Han van der Goes (piano)
20.30 uur – 21.00 uur: Marcel Janssens (orgel)

10.00 uur – 10.30 uur: Timini Trio: Nicolien van Deursen (fluit), Tinka Regter (viool), Mieneke Meijer
(piano)
10.45 uur – 11.15 uur: Dwarsfluittrio o.l.v. Lia Bal
11.30 uur – 12.00 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)
12.15 uur – 12.45 uur: Trombone-ensemble Greenport Bones o.l.v. Lennart de Winter
13.00 uur – 13.30 uur: Maasbrass koperkwintet o.l.v. Marco Vreugdenhil
13.45 uur – 14.15 uur: Trombone-ensemble Greenport Bones o.l.v. Lennart de Winter
14.30 uur – 15.00 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)
15.15 uur – 15.45 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)
16.00 uur – 16.30 uur: Dwarsfluittrio o.l.v. Lia Bal
16.45 uur – 18.00 uur: Kamerkoor Couleur Vocale o.l.v. Steven van Wieren

10.00 uur – 10.30 uur: Blokfluitensemble “Ars Flauti”, Monster
10.45 uur – 11.15 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar) en Lia Bal (fluit)
11.30 uur – 12.00 uur: Blokfluitensemble “Ars Flauti”, Monster
12.15 uur – 12.45 uur: Residentie Brass Quintet o.l.v. Gerlinde Kettwig
13.00 uur – 13.30 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)
13.45 uur – 14.15 uur: Maasbrass o.l.v. Marco Vreugdenhil
14.30 uur – 15.00 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)
15.15 uur – 15.45 uur: Residente Brass Quintet o.l.v. Gerlinde Kettwig
16.00 uur – 16.30 uur: Timini trio: Nicolien van Deursen fluit). Tinka Regter (viool), Mieneke Meijer (piano)
16.30 uur – 17.00 uur: Gerard Bal (orgel)