Muziekrooster 2018

12.00 uur – 12.30 uur: Gerard Bal (orgel)

12.45 uur – 13.15 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar) en Gerard Bal (orgel)

13.30 uur – 14.00 uur: Han van der Goes (piano)

14.15 uur – 14.45 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

15.00 uur – 15.30 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Max Többen (gitaar)

15.45 uur – 16.15 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (orgel)

16.30 uur – 17.00 uur: Gilbert Bal (piano)

17.15 uur – 17.45 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Gerard Bal  (piano en/of orgel)

18.00 uur – 18.30 uur: Gilbert Bal (piano)

10.00 uur – 10.30 uur: Han van der Goes (piano)

10.45 uur – 11.15 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

11.30 uur – 12.00 uur: Gerard Bal (orgel)

12.15 uur – 12.45 uur: Han van der Goes (piano)

13.00 uur – 13.30 uur: Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal

13.45 uur  -14.15 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar) en Gerard Bal (orgel)

14.30 uur – 15.00 uur: Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal

15.15 uur – 15.45 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)

16.00 uur – 16.30 uur: Arno Bol (piano) en Max Többen (gitaar)

16.45 uur – 17.15 uur: Vocaal Ensemble Good Company o.l.v. Erik Nelissen

17.30 uur – 18.00 uur: Maria van Wingerden (piano)

18.15 uur – 18.45 uur: Leo Bouma (orgel)

19.00 uur – 19.30 uur: Henk Vahrmeijer (orgel)

19.45 uur – 20.15 uur: Vocaal Ensemble Good Company o.l.v. Erik Nelissen

20.30 uur – 21.00 uur: Henk Vahrmeijer (orgel)

10.00 uur – 10.30 uur: Dwarsfluittrio o.l.v. Lia Bal

10.45 uur – 11.15 uur: Alexander Prins (orgel)

11.30 uur – 12.00 uur: Timini Trio: Nicolien van Deursen (fluit), Tinka Regter (viool), Mieneke Meijer (piano)

12.15 uur – 12.45 uur: Trombone-ensemble Greenport Bones o.l.v. Jesse v.d. Ham en Lennart de Winter

13.00 uur – 13.30 uur: Timini Trio: Nicolien van Deursen (fluit), Tinka Regter (viool), Mieneke Meijer (piano)

13.45 uur – 14.15 uur: Maria van Wingerden (piano)

14.30 uur – 15.00 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)

15.15 uur – 15.45 uur: Hans van Waveren (viool) en Alexander Prins (orgel)

16.00 uur – 16.30 uur: Saxofoonkwartet “Burlesco4+”

16.45 uur – 17.15 uur: Liers Koper Kwintet o.l.v. Jan Gardien

17.30 uur – 18.00 uur: Saxofoonkwartet “Burlesco4+”

10.00 uur – 10.30 uur: Blokfluitensemble “Ars Flauti”, Monster

10.45 uur – 11.15 uur: Saxofoonkwartet “Burlesco 4+”

11.30 uur – 12.00 uur: Blokfluitensemble “Ars Flauti”, Monster

12.15 uur – 12.45 uur: Saxofoonkwartet “Burlesco 4+”

13.00 uur – 13.30 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)

13.45 uur – 14.15 uur: Westland Brass o.l.v. Gerrit v.d. Berg

14.30 uur – 15.00 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

15.15 uur – 15.45 uur: Westland Brass o.l.v. Gerrit v.d. Berg

16.00 uur – 16.30 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar) en Gerard Bal (orgel)

16.30 uur – 17.00 uur: Lia Bal (fluit) en Gerard Bal (orgel)