Muziekrooster 2016

12.00 uur – 12.30 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

12.40 uur – 13.10 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano en/of orgel)

13.20 uur – 13.50 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

14.00 uur – 14.30 uur: Gerard Bal (orgel)

14.40 uur – 15.10 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Max Többen (gitaar)

15.20 uur – 15.50 uur: Han van der Goes (piano)

16.00 uur – 16.30 uur: Nurit van den Ende (zang), Lia Bal (fluit) en Gerard Bal (orgel/piano)

16.40 uur – 17.10 uur: Lia Bal (dwarsfluit) en Gerard Bal  (piano en/of orgel)

17.20 uur – 17.50 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (orgel)

18.00 uur – 18.30 uur: Gerard Bal (orgel)

 

Rondom de officiële opening wordt vanaf 19.30 uur gemusiceerd door het NZB-trio o.l.v. Max Többen.

10.00 uur – 10.30 uur: Han van der Goes (piano)

10.40 uur – 11.10 uur: Westlands Gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

11.20 uur – 11.50 uur: Han van der Goes (piano)

12.00 uur – 12.30 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (orgel/piano)

12.45 uur – 13.15 uur: Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal

13.30 uur  -14.00 uur: Lia Bal (fluit) en Max Többen (gitaar)

14.10 uur – 14.40 uur: Piet Knoppert (tenortuba) en Gerard Bal (piano/orgel)

14.50 uur – 15.20 uur: Paula Bol (zang) en Max Többen (gitaar)

15.30 uur – 16.00 uur::Dwarsfluitkwartet o.l.v. Lia Bal

16.10 uur – 16.40 uur: Nurit van den Ende (zang), Lia Bal (fluit) en Gerard Bal (orgel/piano)

16.50 uur – 17.20 uur: Westlands gitaarduo (Annie Smit en Max Többen, gitaar)

17.30 uur – 18.00 uur: Nurit van den Ende (zang), Lia Bal (fluit) en Gerard Bal (orgel/piano)

18.05 uur – 18.35 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)

18.40 uur – 19.05 uur: Dwarsfluittrio o.l.v. Lia Bal

19.10 uur – 19.40 uur: Liers Koper Kwintet

19.45 uur – 20.15 uur: Henk Vahrmeijer (orgel)

20.20 uur – 20.50 uur: Arno Bol (piano) en Max Többen (gitaar)

20.55 uur – 21.25 uur: Henk Vahrmeijer (orgel)

21.30 uur – 22.00 uur: Arno Bol (piano) en Max Többen (gitaar)

1

10.00 uur – 10.30 uur: Han van der Goes (piano)

10.40 uur – 11.10 uur: Koperkwintet Coen v.d. Bos (Kon. Conservatorium)

11.20 uur – 11.50 uur: Fam. Meijer: Rianne (viool), Berdien (klarinet), Mieneke (piano/orgel)

12.00 uur – 12.30 uur: Westland Brass o.l.v. Gerrit v.d. Berg

12.40 uur – 13.10 uur: Koperkwintet Coen v.d. Bos (Kon. Conservatorium)

13.20 uur – 13.50 uur: Fam. Meijer: Rianne (viool), Berdien (klarinet), Mieneke (piano/orgel)

14.00 uur – 14.30 uur: Westland Brass o.l.v. Gerrit v.d. Berg

14.40 uur – 15.10 uur: Erik-Jan de With (saxofoon) en Jan v.d. Spek (orgel)

15.20 uur – 15.50 uur: Saxofoonkwartet Sax-O-4 met Erik-Jan de With als solist

16.00 uur – 16.30 uur: Alexander Prins (orgel)

16.40 uur – 17.10 uur: Erik-Jan de With (saxofoon) en Jan van der Spek (orgel)

17.20 uur – 17.50 uur: Marijke Verbree (sopraan) en Marieke Suermondt (piano)

18.00 uur – 18.30 uur: Alexander Prins (orgel)

18.40 uur – 19.10 uur: Hans van Waveren (viool) en Gerard Bal (orgel)

19.20 uur – 19.50 uur: Marijke Verbree (sopraan) en Marieke Suermondt (piano)

20.00 uur – 20.30 uur: Marcel Janssens (orgel)

20.40 uur – 21.10 uur: Leo Bouma (orgel)

21.20 uur – 21.50 uur: Marcel Janssens (orgel)

10.00 uur – 10.30 uur: Blokfluitensemble “Ars Flauti”, Monster

10.40 uur – 11.10 uur: Erik-Jan de With (saxofoon) en Peter Dingemanse (piano)

11.20 uur – 11.50 uur: Thomas Litjens (piano)

12.00 uur – 12.30 uur: Saxofoonkwartet Sax-O-4

12.40 uur – 13.10 uur: Liers Blazers Kwintet

13.15 uur – 13.45 uur: Koor “Good Company” o.l.v. Joost de Ridder

13.50 uur – 14.20 uur: Blazersensemble “Hi-Five” (Honselersdijk)

14.30 uur – 15.00 uur: Ester Dingemanse (viool) en Peter Dingemanse (piano)

15.10 uur – 15.40 uur: Saxofoonkwartet “Burlesco 4+”

15.50 uur – 16.20 uur: Joost de Ridder (blokfluit)

16.30 uur – 17.00 uur: Gilbert Bal (piano)